Różności

Wyjątkowe urodziny – co zrobić, by wszyscy je zapamiętali?

Przed nadchodzącymi urodzinami warto odpowiednio dawkować moc emocji. Tak przed, jak i po uroczystości najlepiej przygotować się na sporo pracy. Przygotować poczęstunek, ozdobić stoły, zaprosić gości, po czym posprzątać po zabawie. Catering urodzinowy znacznie ułatwia świętowanie, lecz czy warto zadbać o coś jeszcze?

Postaw na to podczas organizacji urodzin

To zawsze nasze święto, gdy warto nacieszyć się czasem się z najbliższymi i znajomymi, aby cieszyć się większym towarzystwem, radosną zabawą i tańcami. Fundamentem udanego przyjęcia okaże się doskonałe zestawienie dań – powinno się zadbać o odpowiednią ilość i zniewalający smak. Nie musisz jednak przyrządzać go we własym zakresie, co częstokroć okazuje się wyzwaniem dość ciężkim, jeśli w domu są na głowie zajmowanie się dziećmi albo musisz w pełnym wymiarze pracować. Z pomocą przychodzi catering urodzinowy. Jedzenie prima sort dotrze pod Twój adres gotowe do podania, w dodatku masz możliwość zamówienia usługi nakrycia stołu, a nawet dodatek ekipy obsługującej. Możesz skorzystać z kilku pomysłów na catering urodzinowy. Postaw na tradycyjne potrawy serwowane w formie porcji albo na paterach. Najnowsza tendencja to urodziny z kulinarną samoobsługą. Jedyne co trzeba zrobić, to zapewnić odpowiednią zastawę oraz rozstawienie stołów, do których każdy gość powinien mieć nieskrępowany dostęp. Czy da się wymyślić coś z ciepłymi potrawami? Dostawca cateringu przywiezie podgrzewacze, więc zaproponujesz uczestnikom urodzin bogatsze menu.

Jak powstaje czarodziejska otoczka urodzin

Udane urodziny współtworzą dodatki i dekoracje (nie patrząc na wiek jubilata). Bardzo miłe jest obudzenie się o poranku i zastanie balonów, serpentyn i konfetti z położonymi w widocznym miejscu upominkami czy śniadaniem do łóżka. Wyczaruj niesamowitą atmosferę dla bliskiej osoby – to nie musi być rzecz nadzwyczaj pracochłonna i droga. O coś wyjątkowego najlepiej pokusić się o to zwłaszcza przed kolejną dziesiątką i ozdobić dom okolicznościowymi życzeniami i tekstami – to bardzo atrakcyjne zarówno dla solenizanta, jak i dla gości.
Urodziny są jeszcze lepsze, kiedy mogą upłynąć w przyjemnej aurze, dlatego warto zadbać o muzykę, konkursy, catering urodzinowy oraz zaproszenie ważnych osób

.

Możesz również polubić…